Konstrukter jeklenih konstrukcij m/ž

Armat d.o.o. Objavljeno: 10/10/2017
Lokacija
Krmelj
Regija dela/iskanja
Dolenjska, Spodnjeposavska

Opis

Opis delovnega mesta:

  • Konstruiranje jeklenih konstrukcij s programskimi orodji

Pričakovanja

  • izobrazba: inženir, diplomirani inženir ali univerzitetni diplomirani inženir
  • gradbeništva ali strojništva,
  • zaželene delovne izkušnje,
  • računalniška pismenost (MS OFFICE, ACAD, …),
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s trimesečnim poizkusnim delom,
  • stalno strokovno izobraževanje,
  • možnost dodatnega nagrajevanja glede na dosežene rezultate,
  • delo v urejenem delovnem okolju, pretežno v poslovnih prostorih v Novem mestu, občasno pri poslovnih strankah in investitorjih.

Kako se prijaviti

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj pričakujemo do 25. 10. 2017 na naslov: ARMAT d. o. o., Krmelj 37a, 8296 Krmelj ali na elektronski naslov: armat@armat.si.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-10-11T08:37:56+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?