Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

Naš naročnik je uspešno podjetje, vodilni ponudnik celovitih logističnih storitev v Sloveniji in jugovzhodni Evropi ter uspešen logistični koncern z velikimi razvojnimi možnostmi. Njihov koncern sestavlja 12 družb v 9 različnih državah. Zanje iščemo nove sodelavce za prosto delovno mesto:

KOMISIONAR – SKLADIŠČNIK (M/Ž)
v Ljubljani

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • prevzem blaga za skladiščenje in delo z ročnim skenerjem,
  • samostojno nabiranje blaga s prenosnim terminalom, upravlja z viličarjem in drugimi premikalnimi sredstvi,
  • priprava blaga za odpremo in odpremi blago v skladišču z živili,
  • kontrola kvalitete in kvantitete dela v skladu z normativi in drugimi predpisi,
  • spremljanje in kontrola rokov in skrb za izločanje blaga s pretečenim rokom,
  • vzdrževanje reda in čistoče v skladišču,
  • opravlja druga dela po navodilu nadrejenega.

PRIČAKUJEMO:

  • ustrezne psihofizične sposobnosti za opravljanje delovnega mesta in premeščanje od 6 do 15 kg težkega bremena,
  • zaželene izkušnje z delom v skladišču in izpit za talnega ročnega viličarja,
  • zanesljivost in odgovornost.

NUDIMO:

  • delo v 3 izmenah (občasno 3. izmena), prazniki prosti,
  • redno zaposlitev za polni delovni čas,
  • fiksno redno plačilo in variabilni stimulativni del plačila,
  • regres 1200€, božičnica, kvartalne nagrade.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: kadri@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223.

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha