Komercialist za prodajo m/ž

Valtis ogrevanje, d.o.o. Objavljeno: 06/12/2016
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska

V našem podjetju zaposlimo novega sodelavca Komercialista m/ž

Delovne naloge novega sodelavca:

  • Obiskovanje in navezava poslovnih stikov in priprava poslovnih dogovorov z monterji ogrevalnih naprav,
  • pripravljanje ponudb za monterje, komercialna in delno tehnična podpora monterjem,
  • priprava ponudb za dobavo kotlov končnim strankam,
  • ogledi kotlovnic, svetovanje strankam o izgradnji ogrevalnega sistema in priprava ponudb za izgradnjo ogrevalnega sistema z vgradnjo WALTIS kotla in ostale opreme,
  • komercialno (delno tehnično) vodenje izvedbe projektov montaž kotlovnic in poročanje o uspešnosti,
  • organizacija dobave kotlov,
  • analiziranje, razvijanje in izvedba inovativnih pristopov k prodaji z namenom doseganja izjemnih rezultatov,
  • izgraditev in vzdrževanje partnerskih odnosov s strankami,
  • s ciljem zagotavljanja dobrih rezultatov prodaje,
  • razvijanje strokovnega znanja, tudi posredovanje tega strankam in sodelavcem,
  • izmenjava znanja in informacij med notranjimi in zunanjimi strokovnjaki,
  • ocenjevanje uspešnosti prodaje in priprava poročil in analiz,
  • vodenje raznih projektov in sodelovanje v projektnih skupinah,
  • druga dela in naloge z namenom pospeševanja prodaje.

Pričakujemo:

  • IV., V. stopnjo izobrazbe
  • Vozniški izpit B  kategorije
  • Zelo dobro znanje angleškega jezika
  • Tehnična znanja in izkušnje s področja ogrevalne tehnik
  • Znanja in izkušnje na področju prodaje in trženja
  • Odlično pisno in pogovorno izražanje
  • Usposobljenost za delo z osebnim računalnikom

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 4 mesecev

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 9.12.2016 oddate prijavo z življenjepisom preko elektronske pošte na: matej.valtis@gmail.com.

Sorodna dela

2017-10-18T22:30:50+00:00