Komercialist na terenu m/ž

Bernard Hren s.p. Objavljeno: 27/09/2016
Lokacija
Terensko po Sloveniji
Osrednjeslovenska, Gorenjska, Podravska, Dolenjska, Savinjska, Pomurje, Koroška, Goriška, Obalna, Notranjsko-kraška, Spodnjeposavska, Zasavska

Opis

Delovne naloge novega sodelavca:

  • Trženje elektro masažnih izdelkov, trženje igrač, igral v vrtcih in šolah

Pričakujemo:

  • IV., V., VI/1., VI/2 stopnjo izobrazbe
  • Zaželeno približno 5 let delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Osnovno računalniško pismenost
  • Znanje enega tujega jezika: angleščine, nemščine ali italijanščine

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Gibljiv delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 12.10.2016 oddate prijavo z življenjepisom preko elektronske pošte na: janezhren2@gmail.com.

Sorodna dela

11/09/2017
2017-09-24T08:45:55+00:00