Komercialist m/ž

Armat d.o.o. Objavljeno: 06/11/2017
Lokacija
Krmelj
Regija dela/iskanja
Dolenjska, Spodnjeposavska

Družba ARMAT d. o. o. vabi novega sodelavca k sodelovanju na delovno mesto KOMERCIALIST-PRODAJA PROGRAMA NADSTREŠKOV.

Opis delovnega mesta:

  • obdelava trga, pridobivanje novih kupcev,
  • obdelava kupcev za produkte iz prodajnega programa družbe,
  • priprava kalkulacij, ponudb, pogodb,
  • izvedba predaj in obračunov.

Pričakovanja

  • izobrazba: višja, visoka strokovna, fakulteta gradbene, strojne, ekonomske ali poslovne smeri,
  • 3 leta delovnih izkušenj na prodajnem področju, lahko tudi začetnik,
  • računalniška pismenost (MS OFFICE, ACAD…),
  • znanje nemškega in /ali angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije.

Nudimo

  • zaposlitev za določen čas 1 leta s trimesečnim poizkusnim delom z možnostjo podaljšanja,
  • stalno strokovno izobraževanje,
  • možnost dodatnega nagrajevanja glede na dosežene rezultate,
  • delo v urejenem delovnem okolju, v poslovnih prostorih v Novem mestu ter pri poslovnih strankah in investitorjih(Slovenija, Hrvaška, Avstrija).

Kako se prijaviti

Prijave z vašimi kontakti (tel. številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj pričakujemo do 6. 12. 2017 na naslov: ARMAT d. o. o., Krmelj 37a, 8296 Krmelj ali na elektronski naslov: armat@armat.si.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na 07 39 33 400.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

Komercialist m/ž   Ljubljana
16/11/2017
Komercialist m/ž   Nova Gorica
09/11/2017
19/10/2017
2017-11-06T08:06:03+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?