Komercialist m/ž

AVTO MILAN, trgovina in storitve, d.o.o. Objavljeno: 02/09/2016
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Delovne naloge novega sodelavca:

  • Nakup in skladiščenje izdelkov
  • Prodaja izdelkov končnim kupcem
  • Raziskava avtomobilskega trga
  • Načrtovanje nabave
  • Kontrola nabave
  • Vodenje evidenc nabave in prodaje
  • Sklepanje prodajnih pogodb
  • Komunikacija z obstoječimi in potencialnimi kupci

Pričakujemo:

  • IV., V., VI/1., VI/2 stopnjo izobrazbe
  • Zaželeno približno 2 leti delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Prednost pri zaposlitvi bodo imeli kandidati, ki so pripravljeni na pogoste službene poti v Italijo, Nemčijo, Srbijo, Avstrijo za kar se zahteva znanje jezikov, večletne izkušnje na podobnih delovnih mestih.

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev
  • Gibljiv delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 7.9.2016 oddate prijavo z življenjepisom preko elektronske pošte na: alja.arko@data.si.

Sorodna dela

Komercialist m/ž   Nova Gorica
20/09/2017
Komercialist m/ž   Ljubljana
18/09/2017
13/09/2017
04/09/2017
2017-09-23T03:50:54+00:00