Komercialist – m/ž

"SMART LIFE", Dejan Černetič, s. p. Objavljeno: 02/09/2015
Lokacija
Slovenija

Si želite dodatnega zaslužka? Si radi sami prilagajate svoj delovni čas? Ste vztrajni in radi delate z ljudmi? Potem ste pravi za nas!

Za naš portal s skupinskimi nakupi: www.spletnibazar.si, iščemo ljudi iz celotne Slovenije, ki bi radi sodelovali z nami in pridobili razne dragocene izkušnje.

Vaše delovne naloge:

  • iskanje in kontaktiranje strank (po telefonu ali osebno)
  • predstavitev naših storitev
  • oblikovanje ponudb za stranke
  • ohranjanje stika s pridobljenimi strankami

Pričakujemo:

  • Poznavanje dela z računalnikom
  • Poznavanje spleta in elektronske pošte
  • Izkušnje s prodajo (zaželeno, ni pa nujno)
  • Komunikativnost
  • Samoiniciativnost
  • Zanesljivost

Nudimo:

  • delo v mladem, inovativnem in sproščenem timu
  • sodelovanje preko lastnega s.p.-ja ali d.o.o.
  • plačilo glede na uspešnost oz. realizacijo
  • dolgoročno sodelovanje
  • izjemno podporo z naše strani

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za opravljanje opisanih delovnih nalog vabimo, da nam do vključno 2.10.2015 oddate svoje prijave preko e-prijavne možnost Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-07-27T07:44:11+00:00