Komercialist – administrator m/ž

MISOL, trgovina in storitve, d.o.o. Objavljeno: 22/11/2016
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Opis

Delovne naloge novega sodelavca:

  • Prodaja tiskalnikov in potrošnega materiala v trgovini,
  • skrb za stanje zaloge in urejenost prostora,
  • kreativna priprava ponudb in predstavitev izdelkov,
  • iskanje in pridobivanje novih poslovnih partnerjev/strank.

Pričakujemo:

  • IV., V. stopnjo izobrazbe
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Zelo dobro  znanje angleškega in slovenskega jezika
  • Poznavanje dela s programi MS Office, internet in e-pošta
  • Urejenost ter visok nivo komunikacijskih in pogajalskih sposobnosti ter iznajdljivost, vztrajnost, marljivost, vestnost in poštenost, samostojnost, izrazito prodajno usmerjenost in vztrajnost, odgovornost za kvalitetno pripravljene ponudbe
  • Odgovorno in lojalno obdelovanje zaupnih podatkov
  • Sposobnost prenašanja obremenitev zaradi opravljanja delovnih nalog

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 2 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam do vključno 30.11.2016 oddate prijavo z življenjepisom preko elektronske pošte na: zaposlitev@misol.si.

Sorodna dela

2017-06-22T14:14:07+00:00