Komercialist m/ž

TORNADO PLUS D.O.O. Objavljeno: 12/02/2016
Lokacija
Grosuplje
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Smo močno izvozno naravnano podjetje, z različnimi proizvodnimi, ekološko usmerjenimi programi. Naši izdelki in dejavnosti so prijazni okolju in zaposlenim. Svojo dejavnost intenzivno širimo prek distribucijskih mrež na tujih trgih.

Opis delovnega mesta:

Odgovorni boste za prodajo in povečanje le-te obstoječim kupcem, za aktivno iskanje novih kupcev, ter novih izdelkov in aktivno sodelovanje s kooperanti pri nabavi.

Prodajni program:

Big bag vreče, PP in PE vreče, tkanine, mreže, PP vlakna, mreže, motvozi, PP veziva…

Pričakujemo: izobrazba: najmanj VI.stopnja ekonomske, komercialne, tehnične ali druge ustrezne smeri, pripravljenost na redna službena potovanja, prednost znanje tujega jezika (angleški, nemški),

Pričakovane izkušnje: vsaj 3 leta s področja pospeševanja prodaje, ambiciozne, visoko motivirane, prodorne, dinamične, samoiniciativne in odločne kandidate

Oblika zaposlitve: redno, nedoločen čas, s poskusnim delom 3 mesece

Nudimo: redno zaposlitev, stimulativno plačilo kot dodatek k osnovi, samostojno, razgibano delo, prijazno delovno okolje, uporaba računalnika, GSM-a, službenega avtomobila.

Kandidati in kandidatke. ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nam svoje prijave posredujete do vključno 26.2.2016 preko e-prijavne možnosti Zaposlitev.info.

Sorodna dela

Komercialist m/ž   Nova Gorica
20/09/2017
Komercialist m/ž   Ljubljana
18/09/2017
13/09/2017
04/09/2017
2017-09-15T06:19:54+00:00