Komercialist m/ž

Rainpolc d.o.o. Objavljeno: 23/04/2015
Lokacija
Maribor

Medtem, ko nekatera podjetja odpuščajo, mi vabimo k sodelovanju večje število novih sodelavcev, zato iščemo nove sodelavce za delovno mesto KOMERCIALIST in zunanje sodelavce poslovne FRANŠIZING DEJAVNOSTI.
Opis delovnega mesta:
- predstavitev našega produkta fizičnim in pravnim osebam,
- pisanje ponudb in pogodb,
- skrb za naše stranke,
- analiza poročil.
Pričakujemo:
v naše delovno okolje vabimo kader, ki je z delom, motiviranostjo, mogoče tudi inovativnostjo pripravljen prispevati k viziji podjetja. Smo zanesljivi, učinkoviti ter odgovorni, ENAKO pričakujemo od naših sodelavcev. Ravno tako bodo imeli prednosti tisti, ki:
• bi radi z znanjem in delom uspeli,
• bi radi sprejemali nove izzive,
• si želijo oblikovati svojo prihodnost, ne vezano na stopnjo izobrazbe,
• imajo lastni prevoz.

Nudimo:

delo je pisano na kožo tistim, ki verjamejo vase, so vztrajni pri svojih
odločitvah, hkrati pa jim posel omogoča, da se osebnostno in poslovno
razvijejo. Znanje, ki ga potrebujete za uspeh ne zahteva visoke stopnje
izobrazbe. Pod vodstvom strokovnega tima z individualnim pristopom
omogočamo, da je delo opravljeno še kvalitetnejše. Plačilo je
sestavljeno iz fiksnega dela in dela vezanega na individualni uspeh. Po
opravljenem trimesečnem poskusu, zagotavljamo redno zaposlitev.
Fleksibilna kadrovska politika nam omogoča, da so ravno naši sodelavci
prvi na lestvici ustvarjanja kariere in napredovanja.

Zaposlujemo:
• redno: za nedoločen čas;
• zunanji sodelavci: s.p., d.o.o., pogodbeno;
• zunanje sodelovanje: sodelovanje franšizinga.

Za vsak začetek je potrebno narediti prvi korak…

Naj bo vaš prav ta, da nas kontaktirate in skupaj bomo preverili, če ste primerni kandidat.
Prijave s CV sprejemamo na elektronski naslov: info.maribor@rainbowslovenia.si ali pošljite na naslov podjetja RAINPOLC d.o.o., Jadranska cesta 27, 2000 Maribor.

Sorodna dela

Komercialist m/ž   Maribor
13/10/2017
Komercialist m/ž   Ljubljana
05/10/2017
Komercialist m/ž   Slovenska Bistrica.
04/10/2017
Komercialist m/ž   Nova Gorica
20/09/2017
2017-10-11T01:52:09+00:00