Komercialist m/ž

Visioduks d.o.o. Objavljeno: 21/01/2015
Lokacija
Ljubljana

  • OPIS PODJETJA»Verjamemo, da je čas, da izzovemo poslovni svet z inovativnimi rešitvami, ki bodo podjetjem prinesle pravo dodano vrednost.«

    Naše rešitve predstavljajo sinergijo znanja in spretnosti iz področij, ki so ključna za zagotavljanje poslovne odličnosti podjetij. Rešujemo najpomembnejše probleme, s katerimi se soočajo organizacije današnjega časa.

    Več o podjetju na spletni strani www.visiodux.com .

  • OPIS DELOVNEGA MESTA

Naloge in odgovornosti:

  • pridobivanje novih strank ter skrb za obstoječe stranke
  • prodaja podjetjem
  • organizacija sestankov s potencialnimi strankami ter udeležba na sestankih
  • izvajanje telefonske prodaje
  • priprava ponudb
  • izvajanje tržnih aktivnosti

Delovni čas: polni delovni čas

  • PRIČAKUJEMO

Zahtevana izobrazba: VI/2, VII

Delovne izkušnje:

  • Prodaja podjetjem
  • Delo v klicnem centru

Pričakujemo:

  • dobre komunikacijske sposobnosti,
  • občutek za delo z ljudmi,
  • profesionalni pristop,
  • pozitiven odnos do sprememb

  • PONUJAMO

Ponujamo:

  • možnost osebnega in profesionalnega razvoja,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • strokovno uvajanje na delovno mesto,
  • možnost napredovanja,
  • zanimivo in pestro delo,
  • delo v dinamičnem in proaktivnem kolektivu.

Oblika zaposlitve: zaposlitev za določen čas s kasnejšo možnostjo zaposlitve za nedoločen čas

Prijave samo preko spletne strani: visiodux.com/zaposlitve.

Sorodna dela

Komercialist m/ž   Nova Gorica
20/09/2017
Komercialist m/ž   Ljubljana
18/09/2017
13/09/2017
04/09/2017
2017-09-18T18:59:34+00:00