Knjigovodja/strokovni sodelavec v računovodstvu m/ž

KOLEKTA PRS, podjetje za računovodsko, poslovno in pravno svetovanje, d.o.o. Objavljeno: 20/01/2014
Lokacija
Ptuj

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Zbiranje, sortiranje knjigovodskih listin v servisu za poslovne stranke
  • Kontiranje in knjiženje knjigovodske dokumentacije
  • Izdelava obračunov DDV
  • Vodenje evidenc osnovnih sredstev
  • Izdelovanje poročil: Statističnemu zavodu, DURS, Banki Slovenije
  • Izdelovanje vseh vrst bilanc za pravne osebe in zasebnike
  • Delovanje računovodskih analiz
  • Izdelovanje poslovnih poročil

Pričakujemo:

  • VI/1., VI/2., VII. stopnjo izobrazbe Ekonomija/Računovodstvo
  • 3 leta delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Poznavanje predpisov s področja računovodstva, računovodskih standardov in davčne zakonodaje
  • Odlično poznavanje programskega paketa MS Office
  • Samostojnost, natančnost, odzivnost, komunikativnost
  • Pripravljenost za dodatna izobraževanja
  • Prednost imajo kandidati s poznavanjem programov: Minimax, Pantheon, Birokrat, ter imajo izkušnje z delom v računovodskem servisu

Nudimo.

  • Zaposlitev za skrajšani delovni čas 20 ur/teden
  • Zaposlitev za obdobje 12 mesecev, s poskusno dobo 6 mesecev

Kandidati naj svoje vloge z življenjepisi pošljejo do 28.1.2014., preko e-sistema Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-10-18T09:33:51+00:00