Biro Ogis d.o.o.
Objavljeno
10/01/2024
Lokacija
Celje
Regija dela/iskanja
Savinjska

V letu 1988, ko se je ustanovilo podjetje Biro OGIS, so bili prvi poslovni prostori v majhni pisarni z ločenim skladiščem v drugem kraju. Danes je podjetje vodilno slovensko in vzhodno evropsko podjetje za pokrivne rešitve s celovito ponudbo na enem mestu. Da so pred leti pravilno začrtali pot, usmerjali energijo v dobre poslovne odnose, kvaliteto storitev in izdelkov ter predvsem skrbeli za poslovne partnerje, se slednje odraža v vztrajni in zanesljivi rasti podjetja ter vedno večjem krogu kupcev po Evropi.

V letošnjem letu beležimo rekordno prodajo naših izdelkov, zato želimo okrepiti ekipo s kandidatom na delovno mesto:

Ključavničar m/ž

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Osnovno branje načrtov in ostale tehniške dokumentacije,
  • osnovna obdelava: vrtanje, rezanje, brušenje kovinskih delov,
  • varjenje enostavnih elementov s postopki MIG/MAG varjenja,
  • preventivno in kurativno vzdrževanje varilnih aparatov ter ostalih orodij,
  • skrb za varno delo ter čisto in urejeno okolje,
  • sodelovanje v projektih,
  • kontrola kakovosti izdelave.

KAJ PRIČAKUJEMO OD KANDIDATOV:

  • Ročne spretnosti, natančnost, iznajdljivost in delovno vztrajnost,
  • izobrazba ni pomembna, dovolj so izkušnje,
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih.

KAJ KANDIDATOM NUDIMO:

  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas , s poskusnim obdobjem 6 mesecev,
  • dolgoročna zaposlitev v stabilnem podjetju,
  • motivacijsko delovno okolje z možnostjo napredovanja,
  • redno in stimulativno plačilo,
  • delo v urejenem okolju ki se konstantno razvija,
  • mlada in motivirana ekipa.

PRIJAVE:

Zainteresirane kandidate vabimo, da svoje spremno pismo in prijavo pošljejo na tajnistvo@biroogis.com s pripisom “ključavničar”.

Sorodna dela

Ključavničar   Latkova vas novo
28/03/2024
11/03/2024
KLJUČAVNIČAR   Maribor
08/03/2024