Ključavničar-cevar m/ž (5 delovnih mest)

FMT SERVIS, industrijski servis d.o.o. Objavljeno: 17/01/2014
Lokacija
Tujina

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Priprava cevi za sledeče instalacije (predf. cevi)
  • Rezanje, varjenje cevi na osnovi predlog (izometrij risb) na željeno dolžino
  • Dobra znanja v čitanju izometrij
  • Obširne izkušnje in praksa na montažnih delih

Pričakujemo:

  • Srednjo poklicno izobrazbo Strojništvo in obdelava kovin
  • 3 leti delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Zadovoljivo znanje angleškega ali nemškega jezika

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 3 mesecev, z možnostjo podaljšanja razmerja v nedoločen delovni čas
  • Večizmenski delavnik

Kandidati naj svoje vloge pošlejo preko e-sistema Zaposlitev.info, ali naj pokličejo za razgovor na 031 381 276 (ga.Vicman Mateja), ali po pošti  na naslov: FMT Servis d.o.o., Kosarjeva ulica 8, 2000 Maribor, do najkasneje 15.2.2014.

Sorodna dela

2017-08-05T01:14:03+00:00