Kadrovski administrator m/ž

A.T. KEARNEY SVETOVANJE D.O.O. Objavljeno: 31/01/2014
Lokacija
Ljubljana
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Priprava pogodb za zaposlene in zunanje izvajalce ter njihove prekinitve
  • Celoten postopek zaposlovanje ( od objave oglasa, prejema prijav, organiziranje intervjujev, do registracije zaposlenih)
  • Priprava podatkov za obračun plač in študentskih plačil
  • Priprava delovnih in ostalih dovoljenj za zaposlovanje tujcev
  • Priprava in implementacija bonitet
  • Priprava poročil za globalno vodstvo
  • Onboarding novih sodelavcev
  • Skrb in podpora pri organiziranju alumni dogodkov
  • Ter druga kadrovska opravila po navodilih nadrejenega

Pričakujemo:

  • V., VI/1., VI/2., stopnjo izobrazbe družbene smeri
  • 1 leto delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Tekoče znanje angleškega jezika
  • Zelo dobro znanje hrvaškega jezika
  • Zahtevno delo z urejevalniki besedil in preglednicami
  • Zahtevno poznavanje baz podatkov in računalniških omrežij
  • Odlično poznavanje delovnopravne zakonodaje
  • Izkušnje iz kadrovskega/računovodskega področja
  • Sposobnost nadpovprečne komunikacije
  • Natančnost
  • Fleksibilnost

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 14 mesecev, s poskusno dobo 6 mesecev

Kandidati naj svoje prošnje z življenjepisi pošljejo po e-pošti na naslov: tina.drnovsek@atkearney.com, do vključno 19.2.2014.

Sorodna dela

2017-10-11T00:30:58+00:00