IZMENOVODJA (M/Ž)

CETIS, d.d. Objavljeno: 12/06/2014
Lokacija
CELJE
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Cetisov uspeh temelji na zaposlenih z različnimi znanji, ki so naklonjeni novim izzivom, na inovativnih posameznikih, ki znajo svoje znanje profesionalno izkoristiti in ga uporabiti za rast družbe ter za svojo osebno rast in razvoj. Vsak od zaposlenih doprinaša k razširjanju svojega znanja med sodelavce za boljši uspeh družbe, vseh zaposlenih in nenazadnje timskega dela.

Iščemo novega sodelavca z dobro razvito sposobnostjo vodenja, organiziranja, planiranja in motiviranja. Ste pripravljeni svoje delo opravljati v izmenah? Imate izkušnje z vodenjem zaposlenih v proizvodnem podjetju?

Vaše naloge bodo:

-       organiziranje delovnega procesa, nadzor nad izvajanjem nalog, spremljanje realizacije in izvajanja planov ter njihovo analiziranje in priprava ustreznih korektivnih ukrepov,

-       skrb za nenehne izboljšave dela in delovnega procesa ter upravljanje učinkovitosti in optimalne izkoriščenosti virov,

-       spremljanje produktov v fazi proizvodnje, reševanje težav ter predpisovanje kontrolnih postopkov,

-       izdelava internih standardov,

-       priprava materiala in orodij, izdelava transportnih etiket, preverjanje minimalne zaloge materialov in naročanje materiala ter

-       priprava poročil in analiz za potrebe odločanja.

Od Vas pričakujemo:

-       vsaj 3 do 5 let delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu v srednje velikem ali velikem proizvodnem podjetju (zaželeno v grafični industriji),

-       zaželeno zaključeno V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri,

-       vsaj osnovno znanje angleškega jezika,

-       računalniško pismenost,

-       vozniški izpit B kategorije.

Izbranemu kandidatu nudimo delo v mednarodnem poslovnem okolju, z jasno izdelanim načrtom razvoja kariere, možnostjo strokovnega in osebnega razvoja ter stimulativno plačilo. Z izbranim posameznikom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi s poskusnim obdobjem. Pred sklenitvijo pogodbe o zaposlitvi z izbranim kandidatom, zahtevamo potrdilo o nekaznovanosti.

V kolikor vidite izziv v katerem izmed razpisanih delovnih mest in hkrati ustrezate vsem razpisnim pogojem, vas vabimo, da nas prepričate z motivacijskim pismom, ki mu priložite strukturiran življenjepis in ustrezna dokazila.

Prijave pošljite v petih (5) delovnih dneh po objavi oglasa, na elektronski naslov:jaz@cetis.siali na naslov: Cetis d.d., Čopova ulica 24, 3000 Celje (s pripisom naziva delovnega mesta, na katerega se prijavljate).

2017-10-10T09:21:01+00:00