Espada d.o.o.
Objavljeno
14/09/2021
Lokacija
Kranj
Kategorija
Regija dela/iskanja
Gorenjska

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

IZDELOVALEC GUMENIH IZDELKOV (m/ž) - Kranj

OPIS DELA:

  • izdelava gumenih izdelkov po tehnoloških predpisih
  • priprava orodij, naprav in ustreznih polizdelkov
  • preverjanje z meritvami
  • Enostavna dela v proizvodnji.
  • Kontrola izdelkov

PRIČAKUJEMO:

  • zaželene delovne izkušnje v proizvodnji (ni nujno),
  • pripravljenost na delo v več izmenah
  • vestnost, veselje do dela, odgovornost,
  • osnovno poznavanje dela z računalniškimi programi (MS Office)

NUDIMO:

  • dinamično delovno okolje in stabilno zaposlitev pri naročniku,
  • možnost napredovanja in nagrajevanje glede na dosežene rezultate,
  • nadpovprečno plačilo (1130 eur bruto, mesečne nagrade, Božičnica 800€ bruto, Regres 1750€)

Pošljite življenjepis na elektronski naslov:
dejan@espada.si
ali pokličite na številko 031 76 76 74

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha