HIŠA DARIL d.o.o. Objavljeno: 30/03/2020
Lokacija
SLOVENJA VAS
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Podravska

HIŠA DARIL je največji slovenski ponudnik izvirnih, zabavnih in praktičnih daril za vsakogar in vsako priložnost (rojstni dan, obletnica, poroka, različni življenjski mejniki, prazniki …).

Našim kupcem zagotavljamo celovito podporo, svetujemo pri izbiri in na koncu darilo lepo zavijemo. V ponudbi imamo tudi več kot 1000 darilnih bonov: termalni turizem, storitve za dobro počutje, kulinarično razvajanje, paketi za oddih in adrenalinska doživetja.

V lastnem kreativnem studiu razvijamo izvirne in unikatne izdelke, zaradi povečanega obsega dela pa bi radi, da se naši ekipi pridruži grafični oblikovalec.

Opis dela:

  • oblikovanje izdelkov, embalaž, voščilnic
  • oblikovanje oglasov, letakov, plakatov
  • oblikovanje mailingov
  • oblikovanje darilnih bonov
  • fotografiranje izdelkov in obdelava fotografij

Pričakovanja

Kaj pričakujemo?

  • izkušnje s področja grafičnega oblikovanja in poznavanje oblikovalskih trendov
  • poznavanje programov Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign), CorelDraw in MS Office (Word, Excel, …)
  • vestnost, natančnost in občutek za podrobnosti
  • samostojnost, samoiniciativnost in sposobnost dela v ekipi
  • osnovno poznavanje html in roka za risanje sta dodatna prednost

Nudimo

Kaj nudimo?

  • razgibano delo v enem uspešnejših slovenskih podjetij
  • pogodbo za nedoločen čas (po preizkusnem obdobju)
  • prijazno in sproščeno delovno okolje
  • veliko samostojnosti pri ustvarjanju
  • ekipo, ki ti bo pomagala pri doseganju ciljev ter ustvarjalni in osebni rasti

Kako se prijaviti

Vloga

Tvoja vloga naj vsebuje motivacijsko pismo in življenjepis, portfolio z izborom najboljših oblikovalskih izdelkov in nalogo: pripravi kreativno rešitev splošne rojstnodnevne voščilnice (zunanja in notranja stran) in predpasnik za rojstni dan. Vse skupaj pošlji na naslov renato@hisadaril.si v roku 8 dni po objavi razpisa.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...