200x200 logo govednik
Govednik d.o.o.
Objavljeno
06/06/2022
Lokacija
Cerknica
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Goriška, Obalna, Notranjsko-kraška

Podjetje Govednik d.o.o. vabi v svoje vrste nove sodelavce na delovnem mestu:

Elektromonter / Elektrotehnik

Delovne naloge novih sodelavcev bodo:

  • elektroinstalacija na objektih
  • strelovodne instalacije
  • montaža računalniških omrežij, telekomunikacij, video nadzora, požarnega javljanja in kontrole pristopa
  • inštalacije strojnih naprav ter naprav za neprekinjeno napajanje javne razsvetljave
  • montaža sistemov inteligentnih inštalacij
  • montaža inštalacij strojnih naprav

Pričakovanja

Od novih sodelavcev pričakujemo:

  • organiziranost
  • vestnost
  • ročne spretnosti
  • delovne navade
  • prilagodljivost

Pogoj je vozniški izpit B kategorije zaradi del po celotni Sloveniji.

Izobrazba:

  • Zaželjena je III. stopnja izobrazbe elektrotehnične smeri (elektromonter)
  • Zaželjena je V. stopnja izobrazbe elektrotehnične smeri (elektrotehnik)

Nudimo

Novim sodelavcem nudimo:

  • stimulativno plačilo
  • možnost priučitve
  • delo pretežno na terenu
  • uporaba službenih vozil za delo na terenu
  • zaposlitev za določen čas 3 mesece z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Kako se prijaviti

Prijavo lahko oddate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info ali pošljete na spodnji elekronski naslov:

klemen@govednik.si

ali pokličete na telefonsko številko:

031 648 198 (Klemen Govednik)