Električar m/ž (večje število)

ASF FUN d.o.o. Objavljeno: 03/10/2014
Lokacija
Švica

Opis

O podjetju:

ASF f.u.n je družinsko podjetje, ki se ukvarja s posredništvom in storitvami. Smo predstavniki večjih zaposlitvenih agencij v Evropi. Za naše poslovne partnerje v Švici, iščemo večje število ELEKTRIČARJEV za redno delovno razmerje v večih krajih Švice, za obdobje 1 - 2 let.

Opis delovnega mesta:

- polaganje električne napeljave in priključkov za porabnike električne energije
- postavljanje in montaža sistemov za razsvetljavo v stanovanjskih, kmetijskih, poslovnih in gospodarskih objektih
- opravljanje elektro montaž na območju novogradenj
- adaptacije in popravila na stanovanjskih in poslovnih objektih.

Pričakujemo:

- ustrezna izobrazba
- znanje in delovne izkušnje kot ELEKTRIČAR
- tehnično razumevanje in sposobnost branja elektro načrtov
- znanje nemškega jezika B1 – B2
- timsko in samostojno delo
- resnost in korektnost pri opravljanju dela
- pripravljenost do nadurnega dela
- državljan Slovenije.

Nudimo:

- takojšen pričetek dela
- redno delovno razmerje z zaposlitvijo v tujini za dobo 1 do 2 let ali več
- 45 urni delovnik/teden
- možnost nadurnega dela
- redni in zelo stimulativni mesečni dohodek
- poskrbimo za nastanitev
- stalno svetovalno službo v Švici.

Plačilo:
- urna postavka je od 28 € na uro/bruto
- možnost dela od 220 – 250ur
- vse nadure se plačujejo dodatnih 25% več
- delo ob praznikih in nedeljah pa 100% več.

Vsi zainteresirani lahko pošljete prošnjo v slovenskem in nemškem jeziku, skupaj z dokazili o izobrazbi ali izkušnjami na mail: zaposlitev@asf.si. Lahko nas kontaktirate na gsm: 040886882 (od 9h do 14h ) in sicer od 01.10.2014 dalje.

Povejte da ste oglas videli na Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-10-14T13:32:50+00:00