Direktor profitnega centra m/ž (3 delovna mesta)

KOVINOPLASTIKA LOŽ INDUSTRIJA KOVINSKIH IN PLASTIČNIH IZDELKOV D.D. Objavljeno: 12/03/2014
Lokacija
Stari trg pri Ložu

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

DIREKTOR BO ODGOVOREN ZA OBLIKOVANJE STRATEGIJE RAZVOJA IN POLITIKE PROFITNEGA CENTRA, ZA PRIPRAVO OBDOBNIH PLANOV, ZA NAČRTOVANJE VSEH VIROV TER ZA REALIZACIJO POSTAVLJENIH CILJEV PROFITNEGA CENTRA. DIREKTOR BO ZA SVOJE DELO ODGOVOREN UPRAVI DRUŽBE, DO KATERE JE OBVEZEN TEKOČE POROČATI O POSLOVANJU IN SE Z USTREZNIMI UKREPI ODZIVATI NA AKTUALNE USMERITVE.

Pričakujemo:

  • VI/2., VII. stopnjo izobrazbe Strojništvo ali Ekonomija
  • 3 leta delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Tekoče znanje angleškega jezika
  • Zahtevno delo z urejevalniki besedil in preglednicami
  • Osnovno delo z bazami podatkov, programiranjem, poznavanjem računalniških omrežij, operacijskih sistemov in računalniškega oblikovanja
  • Sposobnost strateškega načrtovanja, analitičnega reševanja problemov
  • Sposobnost učinkovitega odločanja, konstruktivnega komuniciranja, razvijanja sodelavcev, poznavanje in razumevanje finančnih izkazov

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 36 mesecev, s poskusno dobo 6 mesecev

Kandidati naj do 26.32014 pošljejo svoje vloge z življenjepisi po e-pošti na: majda.mihelcic@kovinoplastika.si

Sorodna dela

2017-10-19T13:20:57+00:00