200x200 cpv inzeniring
CPV INŽENIRING d.o.o.
Objavljeno
28/03/2022
Lokacija
Novo Mesto, Celje, Nova Gorica
Regija dela/iskanja
Dolenjska, Savinjska, Goriška

Podjetje CVP INŽENIRING, celovit požarno varnostni inženiring, d.o.o. vabi v svoje vrste novega sodelavca na delovnem mestu:

Diplomirani varnostni inženir m/ž

Delovne naloge novega sodelavca bodo:

  • izvajanje strokovnih nalog varstva pri delu
  • izvajanje strokovnih nalog varstva pred požarom
  • druge storitve

Pričakovanja

Od novega sodelavca pričakujemo:

  • delovne izkušnje najmanj 1 leto
  • vozniški izpit B kategorije
  • zaželeno je poznavanje programa COREL DRAW
  • zahtevan strokovni izpit mora biti opravljen najkasneje v roku enega leta od zaposlitve - financiran s strani delodajalca
  • zahtevano je zadovoljivo znanje angleškega jezika
  • zahtevano je zahtevno znanje računalniških znanj

Izobrazba:

Visokošolska izobrazba 2. stopnje, visokošolska univerzitetna (prejšnja), Varnost in zdravje pri delu

Alternativna izobrazba:

Visokošolska izobrazba 1. stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja), Varnost in zdravje pri delu

Nudimo

Novemu sodelavcu nudimo:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • dopoldanski delovni čas
  • redno zaposlitev
  • za enoti v Celju in Novem mestu delo od doma
  • sodobno računalniško opremo
  • osebni avto

Kako se prijaviti

Kandidati lahko svojo prijavo podate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info ali pošljete na spodnji elektronski naslov:

cpv-ing@siol.net

ali pokličete na telefonsko številko 041 667 845 (g. Mihal Horvat)