Diplomirana medicinska sestra / Diplomirani zdravstvenik m/ž (večje število)

ASF FUN d.o.o. Objavljeno: 22/05/2015
Lokacija
Avstrija
Kategorija

Opis

O podjetju:

ASF f.u.n je družinsko podjetje, ki se ukvarja s posredništvom in storitvami. Kot Slovenski predstavnik ene izmed največjih agencij za zaposlovanje v Avstriji, iščemo večje število DIPLOMIRANIH MEDICINSKIH SESTER za delo v večih krajih Avstrije.

Opis delovnega mesta:

Zaposlimo večje število diplomiranih medicinskih sester/diplomiranih zdravstvenikov.

Delo poteka v bolnišnicah in domovih za ostarele.

Pričakujemo:

- ustrezno izobrazbo
- dokazila o pridobljeni izobrazbi
- obvezno znanje nemškega jezika
- delovne izkušnje
- resnost
- urejenost
- korektnost
- željo po dodatnem izobraževanju in pridobivanju izkušenj.

Nudimo:

- takojšen pričetek dela
- redno delovno razmerje z zaposlitvijo v Avstriji
- delo v bolnišnicah in domovih za ostarele
- polni delovni čas
- možnost nadurnega dela
- redni in stimulativni mesečni dohodek (plačilo vseh nadur, nočnega dela itd.)
- pomagamo pri iskanju nastanitve v kraju opravljanja dela
- stalno svetovalno službo v Sloveniji in Avstriji.

Vsi zainteresirani kandidati lahko pošljejo Europass CV v nemškem in slovenskem jeziku na mail zaposlitev@asf.si.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na gsm: 040 886 882 (od 9h do 14h)

Povejte, da ste oglas videli na Zaposlitev.info.

Sorodna dela

2017-09-25T20:32:09+00:00