Delovodja za jeklene konstrukcije in strojegradnjo m/ž (2 delovni mesti)

FMT SERVIS, industrijski servis d.o.o. Objavljeno: 18/01/2014
Lokacija
Tujina

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Zahtevna montažna dela oziroma vodenje delovne skupine
  • Razumevanje in razlaganje pisnih navodil in skic
  • Samostojna izdelava enostavnih navodil in skic
  • Izdelava enostavnih delovnih poročil
  • Delo s specifičnim orodjem, napravami in potrošnim materialom

Pričakujemo:

  • Srednjo strokovno izobrazbo
  • 5 leti delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro znanje angleškega ali nemškega jezika
  • Osnovno znanje z urejevalniki besedil in preglednicami
  • Osnovno znanje z bazami podatkov
  • Osnovno znanje programiranja
  • Osnovno znanje računalniških omrežij in operacijskih sistemov ter računalniškega oblikovanja

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 3 mesecev, z možnostjo podaljšanja razmerja v nedoločen delovni čas

Kandidati naj svoje vloge pošlejo preko e-sistema Zaposlitev.info, ali naj pokličejo za razgovor na 031 381 276 (ga.Vicman Mateja), ali po pošti  na naslov: FMT Servis d.o.o., Kosarjeva ulica 8, 2000 Maribor, do najkasneje 15.2.2014.

Sorodna dela

2017-10-16T20:00:14+00:00