Delovodja m/ž (2 delovni mesti)

VILKOGRAD, NIZKE GRADNJE, D.O.O. Objavljeno: 13/03/2014
Lokacija
Šentjur pri Celju

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Organiziranje in vodenje dela delavcev na gradbišču
  • Delo na gradbišču

Pričakujemo:

  • V. stopnjo izobrazbe smer: Gradbeništvo
  • 4 leta delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B, C, E in F kategorije
  • Obvezen izpit B kategorije in lastno prevozno sredstvo
  • Zaželjen izpit iz TGM
  • Zelo dobro znanje angleškega jezika
  • Dobro znanje nemškega jezika
  • Zahtevno delo z urejevalniki besedil, preglednicami in bazami podatkov
  • Osnovno znanje programiranja, poznavanja računalniških omrežij, operacijskih sistemov in računalniškega oblikovanja

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 3 mesecev, s poskusno dobo 1 mesec
  • Možnost zaposlitve za nedoločen delovni čas

Kandidati naj svoje vloge z življenjepisi do 12.4.2014 preko e-pošte: andreja.k@vilkograd.com

Sorodna dela

2017-09-22T15:57:14+00:00