Espada d.o.o.
Objavljeno
15/09/2021
Lokacija
Pivka
Kategorija
Regija dela/iskanja
Notranjsko-kraška

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž) v okolici Pivke

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Pakiranje in sortiranje,
  • Priprava sestavnih delov montaže, embalaže za odlaganje
  • Nameščanje elementov montaže na delovno mizo ali napravo
  • Ročno sestavljanje elementov ter občasna dodelava elementa montaže (ročni obrez)
  • Ultrazvočno varjenje elementov montaže
  • Odlaganje izdelkov v embalažo
  • Oprema embalaže z etiketo
  • Odlaganje kartonske embalaže na palete
  • Občasno posluževanje brizgalnih strojev
  • Pregled dnevne delovne dokumentacije
  • Kakovostno in pravočasno izvrševanja posluževanja brizgalnih strojev
  • Spremljanje brizgalnega ciklusa
  • Vizualna kontrola brizganega izdelka
  • Občasno prebiranje izdelkov
  • Izvajanje ročnih del po potrebi
  • Embaliranje in označevanje
  • Izvajanje drugih del po nalogu nadrejenega

PRIČAKUJEMO:

  • Zaželjene delovne izkusˇnje z brizganjem plastike
  • izobrazba: II. z. III. stopnja ustrezne smeri ali priučen delavec iz ustrezne smeri
  • osnovno znanje angleškega jezika
  • osnovno obvladovanje računalnika
  • vozniški izpit »B« kategorije
  • teamsko delo

NUDIMO:

  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • delo v 3 izmenah, dopoldan med 6. in 14. uro, popoldan med 14. in 22. uro, ter med 22 in 06 uro,
  • fiksno redno plačilo, številni dodatki,
  • možnost stabilne, varne in dolgoročne zaposlitve.

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov:  kadri@espada.si

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 320 223

Espada d.o.o., Ljubljanska cesta 13d, 1236 Trzin

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha

Sorodna dela

Delavec v proizvodnji   Boštanj novo
25/09/2021