Tehrol d.o.o. Objavljeno: 02/09/2020
Lokacija
Komenda
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

O podjetju: TEHROL- hiša senčil je uspešno podjetje, z varno prihodnostjo, ki temelji na kakovosti, zanesljivosti in odgovornosti. Iščemo sodelavce, s katerimi bo TEHROL tudi v prihodnosti kos izzivu biti vedno najboljši.
Podjetje: TEHROL d.o.o odpira nova delovna mesta in zaposluje nove delavce.

DELAVEC V PROIZVODNJI

Opis delovnega mesta:

  • delo v proizvodnji na področju senčil

Pričakujemo:

  • IV.ali V. stopnjo izobrazbe
  • vozniški izpit B kategorije
  • opravljen izpit za viličarja je prednost
  • zaželene so delovne izkušnje
  • dobro fizično kondicijo
  • motorične spretnosti in natančnost

Nudimo:

  • delo v sodobno opremljenem podjetju
  • prijetno delovno okolje
  • stimulativno plačilo
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Vsi zainteresirani kandidati pošljite prijave na: karmen.kosec@tehrol.com

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

24/09/2020