HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 14/04/2021
Lokacija
OKOLICA SEMIČA
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Dolenjska

Za našega naročnika, uspešno slovensko podjetje iz okolice Semiča, zaradi širitve poslovanja iščemo novega sodelavca za delovno mesto: DELAVEC V  LESNI PROIZVODNJI (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Delo na žagi,
  • zlaganje in sortiranje rezanega lesa,
  • delo z vakumskim dvigalom,
  • merjenje in prevzemanje lesa,
  • delo na lesnoobdelovalnih strojih..

Pričakovanja

  • osnovna šola, zaželena poklicna izobrazba,
  • ročna spretnost in učljivost,
  • delovne izkušnje s primerljivih delovnih mest na področju lesno obdelovalne panoge,
  • natančnost, vestnost, odgovornost ter veselje do dela z lesom.

Nudimo

  • delo v dopoldanskem času od 6 – 14 ure  ter občasno delo ob sobotah ali po potrebi odrejeno nadurno delo,
  • zaposlitev za določen čas s poskusnim delom,  z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • mesečna stimulacija vezana na delovno uspešnost,
  • plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela,
  • začetna plača neto 950 EUR + malica + plačane nadure,
  • možnost povečanja neto plače za dodatne priučitve.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...