Delavec v gradbeništvu m/ž

PLAN 2 storitve d.o.o. Objavljeno: 19/05/2015
Lokacija
Šenčur

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

  • Gradbena dela v nizkih gradnjah

Pričakujemo:

  • Osnovnošolsko izobrazbo
  • 2 leti delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B in C kategorije
  • Zelo dobro znanje slovenskega jezika
  • Dobra fizična kondicija

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 9 mesecev, s poskusno dobo 6 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta vabimo, da nas do vključno 3.6.2015 oddate prijavo preko elektronske pošte na: plan2.ureditve@gmail.com, ali pokličite za razgovor na: 040 633 702 (Taber Bogdan)Delodajalec ni uporabnik e-sistema zato prijave preko gumba Prijavi se ne bodo veljavne.

Sorodna dela

11/10/2017
Pomožni delavec v gradbeništvu m/ž   Avstrija - Celovec - Villach - Dunaj
11/10/2017
Gradbeništvo - Avstrija m/ž   Celotna Avstrija
09/10/2017
09/10/2017
04/10/2017
2017-10-16T15:40:43+00:00