HRM REŠITVE d.o.o. Objavljeno: 19/02/2021
Lokacija
OKOLICA GROSUPLJA
Vrsta zaposlitve
Kategorija
Regija dela/iskanja
Dolenjska

Za našo stranko, večji dom starejših občanov na območju Dolenjske iščemo več novih sodelavcev/sodelavk za delovna mesta BOLNIČAR - NEGOVALEC (M/Ž).

OPIS DELOVNEGA MESTA:

  • Pomoč pri zdravstveni negi in oskrbi stanovalcev,
  • higienska oskrba stanovalcev in vzdrževanje njihovega okolja,
  • pomoč stanovalcem pri hranjenju in skrb za hidracijo,
  • pomoč pri oblačenju in slačenju ter kopanju stanovalca,
  • obračanje, dvigovanje, prenašanje, prevažanja in spremljanje stanovalcev v domu in izven doma,
  • vključevanje v negovalni team,
  • evidentiranje opravljenih negovalnih intervencij,
  • izvajanje del in nalog v skladu z delovnim planom Zavoda.

Pričakovanja

OD OSEBE PRIČAKUJEMO:

  • srednjo poklicno šolo, Zdravstvena nega in babištvo,
  • delovne izkušnje so zaželene, niso pa nujne,
  • pričakujemo osebo z veseljem do dela s starostniki,
  • znanje slovenskega jezika, v primeru kandidature tujca se zahteva nivo A1.

Nudimo

  • dobre medsebojne odnose,
  • redno delovno razmerje,
  • izmensko delo, po razporedu tudi vikendi,
  • plačilo in dodatki skladno s sistemom plač javnih uslužbencev,
  • DSO, ki je eno izmed bolj zaželenimi med iskalci teh storitev.

Kako se prijaviti

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov delo@hrm-resitve.si.

Vse vloge bodo obravnavane, ustrezni kandidati bodo takoj povabljeni na spoznavni razgovor in nato napoteni na razgovor k delodajalcu. V primeru izbora bo kandidat zaposlen direktno pri naročniku.

Za dodatne informacije smo dosegljivi na prej navedenem elektronskem naslovu.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...