Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
08/04/2024
Lokacija
Ljubljana
Kategorija
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Na oddelku pijač iščemo zanesljive in odgovorne sodelavce, ki imajo veselje do dela.

Opis delovnega mesta:

  • pripravljanje in opremljanje blaga z ustreznimi deklaracijami,
  • zlaganje artiklov na prodajne police,
  • sortiranje in pospravljanje blaga v skladišču,
  • spremljanje roke artiklov.

Pričakujemo:

  • izkušnje na primerljivih delovnih mestih,
  • upoštevanje internih navodil,
  • skrb za urejeno, čisto in varno okolje,
  • pripravljenost za dvigovanje težjih bremen,
  • zanesljivost, odgovornost.

Ponujamo:

  • takojšnji pričetek z delom v izkušenem kolektivu,
  • polni delovni čas (40 ur),
  • pretežno dopoldanski urnik,
  • delo vam omogoča samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc, za ambiciozne sodelavce nudimo možnost napredovanja tudi na vodilna mesta,
  • poleg rednega plačila imate možnost pridobiti dodatno stimulativno nagrado,
  • zagotavljamo socialno varnost,
  • zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Kako se prijaviti

Prijave sprejemamo preko našega obrazca, s klikom na spodnjo povezavo.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...