Avtomehanik m/ž

AVTOMERKUR PRODAJNO SERVISNA ORGANIZACIJA, D.D. Objavljeno: 07/04/2014
Lokacija
Novo mesto

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

Kvalitetno in samostojno opravlja vsa vzdrževalna in servisna popravila na vozilih, ugotavlja vzroke napak in jih odpravlja, dela na testerjih za motorje, napravah za optično nastavitev podvozij ter drugih napravah vezanih na servisiranje in vzdrževanje vozil.

Pričakujemo:

  • Srednjo poklicno izobrazbo
  • 5 let delovnih izkušenj

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 12 mesecev, s poskusno do 2 mesecev

Kandidati naj svoje vloge oddajo do 22.4.2014 in sicer preko:

  • E-pošte: mira.dolenc@avtomerkur.si
  • Po pošti na naslov: AVTOMERKUR PRODAJNO SERVISNA ORGANIZACIJA, D.D., SAMOVA ULICA 14, 1000 LJUBLJANA

Sorodna dela

AVTOMEHANIK (M/Ž)   Avstrija
18/10/2017
AVTOMEHANIK (M/Ž)   Feldbach - Avstrija
18/10/2017
Avtomehanik m/ž   Avstrija
04/10/2017
04/10/2017
Avtomehanik m/ž   Postojna
03/10/2017
2017-10-13T15:41:01+00:00