Avtomehanik m/ž

Selmar d.o.o. Objavljeno: 03/03/2016
Lokacija
Maribor
Regija dela/iskanja
Podravska

Opis

Delovne naloge in odgovornosti:

  • tekoče vzdrževanje, sprotna in generalna popravila motornih vozil,
  • zamenjava oziroma dopolnitev ustrezne tekočine,
  • kontroliranje in naravnavanje delovanja posameznih mehanizmov,
  • menjava izrabljenih delov,
  • diagnosticiranje napak na vozilu
  • razstavljanje posameznih sklopov vozil s primernim orodjem.

Delovni čas: polni delovni čas, poskusna doba 3 mes.

Zahtevana izobrazba: IV. srednja poklicna

Zahtevane delovne izkušnje: 1 – 3 let

Pričakujemo:

  • končana ustrezna izobrazba,
  • delovne izkušnje,
  • motiviranost,
  • samoiniciativnost,
  • timska orientiranost,
  • natančnost in odgovornost,
  • Prednost imajo kandidati z izkušnjami servisiranja motornih koles, ter z znanjem nemškega ali angleškega jezika.

Ponujamo:

  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo 3 mesecev,
  • redno plačilo,
  • socialna varnost,
  • izobraževanje,
  • individualno svetovanje in podpora.

 Kraj zaposlitve: Maribor, Ptujska cesta 83

 Kako se prijaviti:
 Kandidati in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta imate možnost prijave na razpis do 29.4.2016. Prošnje prosimo pošljite izključno na mail naslov: mb@selmar.si.  Delodajalcu povejte, da ste oglas videli na Zaposlitev.info.

Sorodna dela

AVTOMEHANIK (M/Ž)   Avstrija
18/09/2017
AVTOMEHANIK (M/Ž)   Feldbach - Avstrija
18/09/2017
Avtomehanik m/ž   Postojna
05/09/2017
Avtomehanik m/ž   Avstrija
04/09/2017
04/09/2017
2017-09-14T11:37:13+00:00