Espada d.o.o.
Objavljeno
15/09/2021
Lokacija
Koper
Kategorija
Regija dela/iskanja
Obalna

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

AVTOMEHANIK (m/ž) v Kopru

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Opravljanje avtomehaničnih, mehaničnih in vzdrževalnih del na vozilih in napravah
  • Opravljanje monterskih del na vozilih
  • Izvajanje vzdrževalnih in popravljalnih del na transportni opremi
  • Izvajanje zaščite podvozja
  • Dovoz in odvoz vozil na razna delovna območja
  • Spoštovanje procesov in navodil ISO standarda kakovosti
  • Opravljanje drugih del v skladu z navodili nadrejenega

PRIČAKUJEMO:

  • Strokovno in kakovostno izvajanje zadolžitev, opredeljenih v opisu delovnega mesta, pogodbi o zaposlitvi, aktih družbe, kolektivni pogodbi, ostali veljavni zakonodaji
  • Smotrno porabo sredstev in učinkovito izrabo delovnega časa
  • Korekten in primeren odnos do strank in zaposlenih
  • Skrb za varnost in zdravje pri delu ter varovanje okolja
  • Izkušnje na podobnem delovnem mestu avtoserviserja
  • Izobrazba IV. ali III. tehnične smeri

PONUJAMO:

  • delovno razmerje za nedoločen čas  v uspešnem, rastočem podjetju,
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • redno in stimulativno plačilo
  • stimulativno plačilo za opravljeno delo in možnost osebnega in strokovnega razvoja ter izobraževanja,

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej na elektronski naslov: magdalena@espada.si
Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 041 482 149.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...
Captcha

Sorodna dela

23/09/2021
AVTOMEHANIK   Tržišče
10/09/2021