Ekoen avto d.o.o. Objavljeno: 03/02/2021
Lokacija
Trbovlje
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Savinjska, Spodnjeposavska, Zasavska

Ekoen avto d.o.o. se ukvarja z vzdrževanjem in popravilom športnih ter klasičnih vozil.

Zgodovina podjetja sega že v leto 1989, ko smo se ljubiteljstvo začeli ukvarjati z restavriranjem starodobnikov. Od leta 2016 je naš celotni fokus posvečen samo restavratorstvu starodobnikov.

Več o nas na: http://ekoen.si/

V kolektiv zaposlimo novega sodelavca na delovnem mestu Avtoličar m/ž.

Delovne naloge:

  • kitanje in brušenje vozil,
  •  priprava vozil na barvanje,
  • barvanje in lakiranje vozil,
  • poliranje vozil,
  • specialni nanosi,
  • karoserijska popravila.

Od kandidata/ke pričakujemo:

  • pošteno osebo,
  • delavno osebo,
  • odgovorno osebo,
  • predhodna znanja avtoličarja (zaželeno znanje dela s starodobniki in športnimi vozili),
  • zaželeno znanje nemškega ali italijanskega jezika,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz,
  • zaželeno znanje cenitev škod po programu Eurotax,
  • pričakujemo celoten življenjepis skupaj z vsemi predhodnimi delovnimi izkušnjami in dokončanimi izobraževanji,
  • možnost zaposlitve tujega delavca iz Bosne in Hercegovine ali Srbije.

Zakaj se pridružiti ekipi Ekoen avto?

  • Sodelujemo z najboljšimi v naši panogi v Evropi in na svetu.
  • Organiziramo strokovna izobraževanja, team buildinge in ekskurzije..
  • Novi projekti in številni izzivi so že v delavnici, začetek poskusnega dela je možen že v prvem kvartalu leta 2021.

Kaj nudimo:

  • Redno zaposlitev z možnostjo kariernega razvoja in nabiranja strokovnih znanj ter izkušenj pri najboljših ter najbolj prepoznavnih v panogi v svetovnem merilu, seveda po daljšem, temeljitem preizkusu.
  • Delo poteka med tednom med 8.-16. uro, nadure so plačane.
  • Vikendi so prosti, razen v izjemnih primerih (4-6 krat letno ob sobotah, vendar ne vsi).
  • Lahko priskrbimo stanovanje in ugodno bivanje v oddaljenosti manj kot 5 km od delavnice.
  • Izobraževanja.
  • Timski pristop.
  • Potovanja.

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta, vabimo, da nam svoje prijave posredujete preko obrazca Prijavi se na Zaposlitev.info.

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...