Ekoen avto d.o.o. Objavljeno: 10/09/2020
Lokacija
Trbovlje
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska, Savinjska, Spodnjeposavska, Zasavska

Ekoen avto d.o.o. se ukvarja z vzdrževanjem in popravilo športnih ter klasičnih vozil.

Podjetje je bilo ustanovljeno leta 2007, svoj popolni fokus smo restavratorstvu starodobnikov dali leta 2016, ljubiteljsko smo pa se s tem ukvarjali že od leta 1989.

Več o nas na: http://ekoen.si/

V svoj kolektiv zaposlimo novega sodelavca na delovnem mestu Avtoklepar m/ž

Delovne naloge:

  • samostojno razstavljanje in sestavljanje vozil,
  • varjenje CO2,Argon,plamensko
  • oblikovanje-krivljenje-rezanje pločevine
  • peskanje,klepanje,lepljenje
  • menjava avto stekel
  • ravnanje karamboliranih vozil

Pričakujemo:

  • Pošteno osebo
  • Delavno osebo
  • Odgovorno osebo
  • Zaželjena oseba, ki že ima predhodna znanja kot avtomehanik
  • Bivanje največ 40 kilometrov od sedeža podjetja

Zakaj se pridružiti ekipi Ekoen avto?

  • Organiziramo strokovne ekskurzije,team buildinge in strokovna izobraževanja
  • Sodelujemo z najboljšimi v naši panogi po Evropi in svetu
  • Novi projekti in številni izzivi so pred vrati že v prvem kvartalu prihodnjega leta
  • Zaželjeno znanje Angleškega in Nemškega ter Italijanskega jezika oz.najmanj enega od njih( vsaj delno aktivno)

Kaj nudimo:

  • Redno zaposlitev z možnostjo kariernega razvoja in nabiranja strokovnih znanj ter izkušenj pri najboljših ter najbolj prepoznavnih v tej panogi v svetovnem merilu, seveda po daljšem,temeljitem preizkusu
  • Delo med tednom med 8-16 uro,nadure so plačane,
  • Vikendi so prosti,razen v izjemnih primerih(4-6krat letno,ne vsi)
  • Timski pristop,
  • Potovanja,
  • Izobraževanja.

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali in imate ustrezne kompetence za zasedbo delovnega mesta, vabimo, da nam svoje prijave posredujete preko obrazca Prijavi se na Zaposlitev.info, ali nas pokličete za razgovor na: 041 642 971 (g. Kurent Metod).

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...