Avtoelektrikar m/ž

INTEGRAL - AVTOBUSNI PROMET IN TURIZEM ZAGORJE D.O.O. Objavljeno: 11/03/2014
Lokacija
Zagorje ob Savi

Opis

Opis dela:

  • Samostojno opravljanje vseh vrst avtoelektrikarskih in ostalih popravil skladno z navodili vodje službe za vzdrževanje vozil v delavnici in terenu

Pričakujemo:

  • Srednjo poklicno izobrazbo
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Zdravstvene in psihofizične sposobnosti za opravljanje dela
  • Samoiniciativnost, natančnost in zanesljivost
  • Prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami pri vzdrževanju gospodarskih vozil
  • Zaradi narave dela je zaželjeno, da je kandidat iz okolice Trbovelj ali Zagorja

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 6 mesecev, s poskusno dobo 3 mesece
  • Dopoldanski delavnik

Kako se prijaviti:

  • Kandidati naj svoje prošnje pošljejo po pošti do najkasneje 15.4.2014 na naslov:

INTEGRAL - AVTOBUSNI PROMET IN TURIZEM ZAGORJE D.O.O.

CESTA ZMAGE 4 , 1410 ZAGORJE OB SAVI

2017-06-24T14:59:56+00:00