Avtodiagnostik – avtoelektričar m/ž

Korle d.o.o. Objavljeno: 03/11/2017
Lokacija
Postojna
Regija dela/iskanja
Notranjsko-kraška

Opis

Opis delovnega mesta:

  • izvaja vsa dela avtodiagnostike na vozilih
  • o ugotovitvah napak na vozilih obvešča nadrejenega, defektista, sprejemnika ali stranko
  • sprejema in ažurira servisna navodila o vozilih in rezervnih delih za vozila
  • izvaja vsa dela avtoelektrike in avtoelektronike na vozilih
  • izvaja vsa dela pri popravilu elektronskih in električnih napravah
  • daje koristne predloge v zvezi z delom in prenaša znanje na ostale delavce
  • s pripomočki in delovnimi sredstvi ravna v smislu »dobrega gospodarja«
  • skrbi za čiščenje in tekoče vzdrževanje stroja in opreme
  • skrbi za osebno urejenost in urejenost delovnega prostora
  • skrbi za korekten odnos do strank
  • dela izvaja skladno s sprejetimi standardi, navodili za delo in splošnimi akti
  • izvaja predpise iz varstva pri delu in požarnega varstva
  • vsa ostala dela po nalogu nadrejenega, ki so v neposredni povezavi s področjem dela

Pričakovanja

  • Izkušnje na področju avtoelektrike in avtoelektronike.
  • Ustrezno smer izobrazbe
  • Poznavanje dela z računalnikom.
  • Vozniški izpit B kategorije.
  • Ročne spretnosti ter veselje do dela v servisni delavnici.
  • Poštene, zanesljive, natančne kandidate.

Nudimo

  • Zaposlitev za določen čas z željo po dolgotrajnem sodelovanju.
  • Prijetno delovno okolje in kolektiv.
  • Izobraževanja.

Kako se prijaviti

Prijave z življenjepisom pričakujemo na iris@korle.eu

Uveljavi
Spustite datoteke sem brskanje datotek ...

Sorodna dela

2017-11-02T08:09:47+00:00
Ali ste prepričani, da želite izbrisati?