Rudnidis d.o.o.
Objavljeno
24/01/2023
Lokacija
Ljubljana
Regija dela/iskanja
Osrednjeslovenska

Zaposlimo odgovorno, motivirano in k doseganju ciljev naravnano osebo s smislom za komunikacijo in delo v ekipi.

Opis delovnega mesta

Izbrani kandidat bo:

  • skrbel za usklajevanje dostavne dokumentacije,
  • vnašal podatke v računalnik,
  • obdeloval prevzeme iz tujine,
  • reševal reklamacije računov, preverjal cene in nabavne pogoje v skladu s pogodbami,
  • posredoval naročila dobaviteljem,
  • pomagal pri ostalih nalogah na sektorju.

Pričakujemo:

  • sposobnost samostojnega in odgovornega opravljanja delovnih nalog,
  • zaključeno najmanj V. stopnjo izobrazbe,
  • najmanj dve leti delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih,
  • odlično pisno in pogovorno poslovno komuniciranje v slovenskem jeziku,
  • osnovno znanje angleškega jezika,
  • obvladovanje tehnik tajništva in računalniških orodij (Word, Excel, …);
  • vestnost in odgovornost pri delu,
  • natančnost in sistematičnost,
  • diskretnost,
  • samoiniciativnost,
  • pripravljenost za učenje.

Nudimo:

  • zaposlitev v utečeni ekipi sodelavcev,
  • zaposlitev za določen čas 3 mesece z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • polni delovni čas (40h),
  • dopoldanski delovnik od ponedeljka do petka,
  • možnost takojšnjega pričetka z delom,
  • razgibano delovno okolje in aktivno sodelovanje z vodstvom podjetja.
  • možnost učenja francoskega jezika.

Vsem sodelavcem je na voljo lahko dostopno in brezplačno parkirno mesto v garažni hiši.

Kako se prijaviti

Kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali vabimo, da nam svoje prijave oddate preko spodnjega obrazca Prijavi se Zaposlitev.info do najkasneje 20.2.2023.