Administrator m/ž

ŠKERJANC d.o.o., proizvodnja in trgovina Objavljeno: 09/03/2017
Lokacija
Sežana
Regija dela/iskanja
Obalna

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

Administrativna dela: sprejemanje pošte, odpiranje in oddaja pošte, izpolnjevanje raznih obrazcev, pomoč pri odpremi blaga - izdelava dobavnic, sprejemanje telefonskih klicev, pomoč pri enostavnih kadrovskih in finančno knjigovodskih del (izstavljanje izdanih računov)in druga dela po navodilih nadrejenih).

Pričakujemo:

  •  IV., V., VI/1., VI/2.  stopnjo izobrazbe
  • 2 leti delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro znanje angleškega jezika
  • Osnovno računalniško pismenost
  • Komunikativnost, odgovornost, marljivost

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev
  • Dopoldanski delavnik

Kandidati naj do 16.3.2017 oddate prijave preko elektronske pošte na: racunovodstvo@skerjanc.com.

Sorodna dela

Administrator m/ž   Ljubljana
25/09/2017
Administrator m/ž   Vitomarci
21/09/2017
20/09/2017
18/09/2017
07/09/2017
2017-09-25T11:19:48+00:00