Administrativni referent m/ž

Majo d.o.o. Objavljeno: 12/05/2014
Lokacija
Domžale
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Opis

Opis dela in delovnih nalog:

Komercialna, finančna in računovodska dela

Pričakujemo:

  • V., VI., stopnjo izobrazbe smer: Ekonomija
  • 8 let delovnih izkušenj
  • Vozniški izpit B kategorije
  • Dobro znanje angleškega jezika
  • Računalniška znanja: urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno
  • Samostojnost
  • Natančnost
  • Komunikativnost
  • Urejenost
  • Oddaljenost od sedeža podjetja maksimalno 20 kilometrov

Nudimo:

  • Zaposlitev za polni delovni čas
  • Zaposlitev za določen delovni čas 12 mesecev, s poskusno dobo 3 mesecev

Kandidati naj svoje vloge z življenjepisi oddajo do najkasneje 30.5.2014 in sicer preko:

  • E-pošte: majo.doo@siol.net
  • Po pošti: MAJO servisno in trgovsko podjetje, d.o.o., Goričica pri Ihanu 2 , 1230 DOMŽALE

Sorodna dela

2017-10-12T23:46:06+00:00