3D oblikovalec/ 3D artist m/ž

VPK d.o.o. Objavljeno: 22/10/2015
Lokacija
Ljubljana
Vrsta zaposlitve
Kategorija

Opis

Delovne naloge in odgovornosti:

3D oblikovanje ( 3D animacije, animacije za film in TV): modeliranje, teksturiranje, senčenje, animacija 3D objektov / karakterjev, likov, dokončno ustvari videokompozicijo »compositing« + editiranje (montaža) med drugim tudi izdelava napovednikov, montaža rednih oddaj – tekočih projektov

Pričakujemo:

  • najmanj VI. stopnja ustrezne izobrazbe s področja oblikovanja ali računalništva; možna ustrezna alternativa
  • odlično poznavanje računalniških aplikacij in programov za 3D: 3DMax, Maya, Cinema….in računalniških programov iz paketa Adobe Premiere, After Effects, Photoshop, …
  • stalno izobraževanje na področju stroke,
  • znanje angleškega jezika,
  • vozniško dovoljenje B kategorije
  • sposobnost medosebne komunikacije

Poleg zgoraj naštetih zahtev pričakujemo še razvite komunikacijske sposobnosti, prodornost in samoiniciativnost, sposobnosti jasne presoje, kompleksnega reševanja problemov, kreativnost, natančnost, spoštovanje izvedbenih rokov ter delavnost (»hard worker«), in željo po dokazovanju!

Nudimo:

  • delo v uspešnem kolektivu z možnostjo izobraževanja in pridobivanja novih znanj, izkušenj in izzivov
  • Način sodelovanje: full time job

Več detajlnih informacij sledi na uvodnem, osebnem pogovoru, o čemer  Vas čimprej telefonsko obvestimo. Vašo prijavo pošljite na elektronski naslov: vpk@vpk.si do vključno 31.10.2015.

Sorodna dela

2017-09-25T10:48:54+00:00